Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Автомобільні акумулятори AGM

На сайті LAVITA ми багато говоримо про акумулятори AGM. Але що означає AGM? AGM означає абсорбуючий скломат і відноситься до тонкого розділювача скловолокна між позитивною та негативною пластинами, який допомагає поглинати всю кислоту акумулятора. Акумулятори AGM є сучасними свинцево-кислотними акумуляторами.
Нижче ми намагатимемося розкрити цю тему, щоб ви могли купити правильний тип батареї.

Що вам потрібно знати про акумулятор AGM?

Ми вже дали найпростішу відповідь на це запитання, але на питання «що таке батарея AGM» потрібно ще більше. Акумулятори AGM або Absorbent Glass Mat — це вдосконалені необслуговувані свинцево-кислотні акумулятори, розроблені для захисту від проливання кислоти та зменшення втрати води під час використання. Крім того, AGM забезпечують чудову потужність, а також стійкість до вібрації в сучасних транспортних засобах з високим попитом на електроенергію завдяки оптимізованій конструкції осередків і стисненню.

В цій статті ми розглянемо деякі основні відомості про акумулятори AGM, у тому числі те, що відрізняє їх від традиційних акумуляторів, а також деякі переваги та недоліки вибору акумулятора AGM для вашого автомобіля.

Яка різниця між звичайними та AGM акумуляторами?

Звичайні батареї можна назвати «залитими», оскільки вони містять електроліт, який вільно рухається всередині корпусу батареї. Ця конструкція раніше була стандартним стилем свинцево-кислотних акумуляторів, але з тих пір втратила популярність на користь герметичних акумуляторів AGM.

Хоча звичайні батареї все ще є найбільш економічно ефективними свинцево-кислотними батареями, вони часто мають коротший термін служби та потребують регулярного обслуговування.

Які продукти AGM виробляє STARTECH?

Дізнайтеся більше про властивості та можливості продуктів STARTECH. Клацніть нижче, щоб переглянути характеристики та дізнатися більше про будь-яку з цих конкретних моделей акумуляторних батарей.

Які переваги акумулятора AGM?

Акумулятори AGM добре зберігають заряд і менш схильні до сульфатування порівняно зі звичайними батареями із вологим елементом (звичайні типи батарей). Через це вони є чудовим вибором для транспортних засобів, які потребують зберігання в міжсезоння.

Батареї AGM можна встановлювати в більш гнучкій орієнтації, ніж звичайні батареї, оскільки рідина запечатана всередині батареї. Оскільки рідкий електроліт вільно тече всередині звичайних батарей, їх потрібно встановлювати та зберігати вертикально, щоб запобігти витоку.

Ще одна перевага електроліту, який поглинається й утримується сепаратором, підвішеним усередині батареї, полягає в тому, що він більш стійкий до вібрації, що є важливою перевагою для квадроциклів або інших транспортних засобів, які рухаються по нерівній поверхні.

Отже, якщо вам потрібен акумулятор для квадроцикла, снігохода чи іншого транспортного засобу Powersports, на якому ви їздите сезонно, найкращим варіантом буде акумулятор AGM.

Порівняння звичайних акумуляторів з акумуляторами AGM

Недоліків у виборі акумулятора AGM небагато. Однак, незалежно від того, чи збираєтеся ви замінити наявну батарею чи придбати нову батарею вперше, важливо розуміти різницю між AGM і звичайними батареями.

Звичайні батареї, як згадувалося вище, все ще є більш економічно ефективними для щоденного водія, ніж батареї AGM. Якщо ви щодня користуєтеся своїм транспортним засобом і шукаєте економічно ефективний варіант, звичайний акумулятор може підійти вам. Однак звичайні батареї мають підвищену ймовірність розливу або витоку батареї.

AGM має явну перевагу в будь-якому сезонному транспортному засобі, включаючи мотоцикли в регіонах, де клімат робить їх сезонним обладнанням.

Яке найпоширеніше використання?

Акумулятори AGM найчастіше використовуються в транспортних засобах з високим електричним споживанням і сезонних транспортних засобах, таких як квадроцикли, снігоходи, позашляховики та транспортні засоби Powersports, які вимагають більшої потужності, стійкості до пролиття кислоти та стійкості до вібрації. На території України досі є певна проблема з якістю доріг, що підвищує рівень вібрацій під час руху, тому в цих умовах можна рекомендувати саму акумулятори AGM на автомобілі. Якщо вам потрібна велика потужність, можливість зберігати свій автомобіль у міжсезоння та шукаєте акумулятор, який практично не потребує обслуговування, тоді AGM стане ідеальним вибором.

Рекомендовані

Акумулятор STARTECH SRT 12060 680 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12060 680 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 60АН 680А B13 R[+] 242×175×190 ММ А..

5060.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12070 760 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12070 760 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 70АН 760А B13 R[+] 277×175×190 ММ. ..

5770.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12080 800 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12080 800 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 80АН 800А B13 R[+] 315×175×190 ММ А..

6560.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12095 850 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12095 850 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 95АН 850А B13 R[+] 352×175×190 ММ А..

7770.00 грн.

Вас може зацікавити

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3