ПРО НАС

Автомобільні аксесуари вже давно стали обов'язковими супутниками автовласників. Про необхідність їх наявності в автомобілі абсолютно чітко говориться в ПДР, а ось відсутність даних може спричинити за собою не тільки штраф, але і більш серйозні наслідки. Сьогодні складно уявити сучасний автомобіль, в багажнику якого немає домкрата або знака аварійної зупинки, а також інших корисних аксесуарів, які стануть в нагоді не тільки під час руху, а й відпочинку.

Особливу популярність на ринку України придбали і автоаксесуари під ТМ LAVITA. Вперше з'явившись в 2009 році, товари ТМ LAVITA не тільки пройшли випробування часом у автовласників, а й позитивно зарекомендували себе у професійних майстрів. Сьогодні продукція ТМ LAVITA присутня в автомагазинах, інтернет-магазинах, великих торгових мережах на всій території України.

Асортимент ТМ LAVITA представлений 25 товарними групами і налічує понад 600 найменувань - від звичайних щіток склоочисника, до спец. інструменту та електрообладнання. Вибираючи ТМ LAVITA, Ви отримуєте якісну продукцію за доступною ціною.

Офіційним дистриб'ютором продукції ТМ LAVITA на території України є компанія «АТ-Інжинірінг».