Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Що таке технологія стоп-старт?

Stop Start, також відома як Idle Stop Start (ISS), — це технологія, яка поширена в сучасних автомобілях. Stop Start — це технологія економії палива, яка зменшує споживання палива та викиди автомобіля шляхом вимкнення двигуна, коли автомобіль зупинено. Ця інноваційна технологія корисна для планети та гаманця. Ось наша стаття для більшого розуміння технології, що лежить в основі систем Stop Start і акумуляторів Stop Start:


Що таке технологія Stop Start?

Сучасні транспортні засоби з системами Stop Start можуть визначати, коли автомобіль не рухається, і згодом вимикати двигун, щоб зменшити викиди парникових газів і споживання палива. Ці функції технології Stop Start особливо корисні для тих випадків, коли транспортний засіб зупиняється на світлофорі, оскільки це виключає непотрібну роботу двигуна на холостому ходу під час очікування зеленого світла. За таким же сценарієм двигун транспортних засобів без технології Stop Start продовжував би працювати на холостому ході, витрачаючи паливо та забруднюючи навколишнє середовище.

Яка різниця між акумулятором Stop Start і звичайним акумулятором?

Автомобілям із системою Stop Start потрібен акумулятор Stop Start. Звичайні батареї не підходять для таких транспортних засобів, і спроба використовувати одну призведе не лише до передчасного виходу батареї з ладу. Акумуляторні батареї Stop Start спеціально розроблені для роботи з постійними змінами та частими спалахами високої потужності, характерними для систем Stop Start. Коли двигун увімкнеться, батарея продовжуватиме живити всі електричні компоненти, включаючи фари, радіо, кондиціонер і склоочисники, а також забезпечуватиме енергію для запуску двигуна, коли це буде потрібно.

Що таке акумулятор Stop Start?

Автомобілі з системою Stop Start потребують у 5-10 разів більше запуску двигуна порівняно зі звичайними аналогами. Це створює велике навантаження на акумулятор автомобіля. На додаток до цього, акумулятор постійно заряджається та розряджається, підтримуючи електричні навантаження автомобіля, коли двигун зупинений. Ось чому потрібна потужна батарея Stop Start. Є два різних типи акумуляторів для транспортних засобів із системами Stop Start – покращений залитий акумулятор (EFB) і акумулятор із абсорбентного скла (AGM).

  • Покращений залитий акумулятор (EFB). Акумуляторна батарея EFB спеціально розроблена, щоб відповідати вимогам до потужності та циклів систем початкового рівня Stop Start. Акумулятор EFB є вдосконаленою версією стандартного свинцево-кислотного акумулятора. Його вдосконалена конструкція дає йому можливість забезпечувати постійне живлення для всіх електричних навантажень автомобіля, у тому числі, коли автомобіль простоює. Він також має хороші циклічні можливості для забезпечення постійної потужності, покращеного терміну служби та швидшої перезарядки.
  • Акумулятор із абсорбентного скла (AGM). Акумулятор AGM є вдосконаленою версією свинцево-кислотного акумулятора. Технологія батареї AGM дозволяє кислоті поглинатися скловолокном, а не вільно текти у вигляді рідини. Акумуляторні батареї AGM не потребують технічного обслуговування, відмінно сприймають зарядку та можуть забезпечувати вищу вихідну потужність, ніж еквівалентні залиті акумулятори. Конструкція AGM також забезпечує покращений життєвий цикл і чудові циклічні можливості, забезпечуючи високу потужність запуску навіть при низькому рівні заряду.

Який акумулятор Stop Start підходить для мого автомобіля?

Важливо відзначити, що хоча батареї EFB і AGM підходять для систем Stop Start, вони не обов’язково взаємозамінні. У деяких випадках батареї EFB можна замінити на батареї AGM, однак транспортні засоби, призначені для використання AGM, повинні використовувати лише батареї AGM. Як згадувалося раніше, звичайні кальцієві батареї не підходять для автомобілів із системою «стоп-старт».

Як довго працює акумулятор Stop Start?

Звичайні свинцево-кислотні батареї можуть працювати до 4-5 років за умови належного обслуговування. Акумулятори системи Stop Start знаходяться під постійним тиском у автомобілях із системою Stop Start, і вони не завжди можуть працювати так довго, як батареї у звичайних автомобілях. Якщо вам потрібен довговічний акумулятор із системою «Стоп-старт» для вашого автомобіля, подумайте про інвестування в акумулятори STARTECH.

Автомобільні батареї STARTECH AGM розроблені спеціально для автомобілів із технологією Stop Start.

Вам потрібен зарядний пристрій для акумулятора Stop Start?

Для акумуляторів зі функцією Stop Start може знадобитися інший зарядний пристрій порівняно зі звичайними акумуляторами. Розумний зарядний пристрій із можливістю вибору типів акумуляторів дозволить вам безпечно та ефективно заряджати акумулятори EFB та AGM. З асортименту зарядних пристроїв LAVITA для зарядки акумуляторів AGM підійдуть моделі LA 192220 та LA 192200.

Чи можу я встановити акумулятор Stop Start у звичайний автомобіль?

Акумулятори Stop Start не обмежуються автомобілями з системами Stop Start. Акумулятори AGM широко використовуються в звичайних транспортних засобах завдяки їх ряду переваг.

Оскільки уряди в усьому світі посилюють тиск на виробників транспортних засобів, щоб виробляти більш екологічні та ефективніші транспортні засоби, технологія Stop Start продовжує набувати все більшого поширення. Якщо у вас є автомобіль із системою Stop Start, ви вже зробили крок до зменшення викидів шкідливих газів в атмосферу та захисту навколишнього середовища. Щоб забезпечити найкраще використання автомобіля зі системою Stop Start, обов’язково використовуйте якісний акумулятор.

Рекомендовані

Акумулятор STARTECH SRT 12060 680 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12060 680 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 60АН 680А B13 R[+] 242×175×190 ММ А..

5060.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12070 760 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12070 760 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 70АН 760А B13 R[+] 277×175×190 ММ. ..

5770.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12080 800 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12080 800 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 80АН 800А B13 R[+] 315×175×190 ММ А..

6560.00 грн.

Акумулятор STARTECH SRT 12095 850 AGM

Акумулятор STARTECH SRT 12095 850 AGM

АКУМУЛЯТОР 12V 95АН 850А B13 R[+] 352×175×190 ММ А..

7770.00 грн.

Вас може зацікавити

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3