Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Генератори

Генератори

Бензогенератори добре відомі власникам приватних будинків і дач. Крім того, їх використовують на невеликих виробництвах, будівельних майданчиках, пікніках і в надзвичайних ситуаціях. Апарат здатний безперервно працювати 4-11 годин на добу. Тому фахівці рекомендують використовувати бензогенератори під час відключення електроенергії. Використовуючи бензогенератор на дачі, можна виконувати будівельні та господарські роботи. Більш того, його часто використовують в екстрених ситуаціях, коли необхідно максимально швидко створити джерело живлення з високою стабільністю. Переваги бензогенератора дозволяють використовувати його практично в будь-якій ситуації.


Виберіть підкатегорію

Генератор бензиновий 7728GG

Генератор бензиновий 7728GG

Номінальна потужність 2.8 кВт, напруга 220В, ручни..

6900.00 грн.
7500.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Номінальна потужність 1.8 кВт, напруга 220В Техніч..

13896.00 грн.
14940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Номінальна потужність 2.5 кВт, напруга 220В Техніч..

19476.00 грн.
20940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Номінальна потужність 3.5 кВт, напруга 220В Техніч..

24408.00 грн.
26244.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Корисна інформація

Бензиновий генератор: компактна електростанція

Бензиновий генератор - це компактна електростанція, яка забезпечує роботу побутової техніки, будівельних інструментів і різного обладнання. Є надійним резервним джерелом живлення для приватних будинків, дач і промислових об'єктів. Багато домовласників бажають купити бензиновий генератор, тому що компактні електростанції мають ще одну істотну перевагу. Зокрема, генератор можна використовувати в різних сферах, від побутових до будівельних. Також бензинові генератори використовують на пікніках або в наукових експедиціях.

Генератор складається з двигуна внутрішнього згоряння (зазвичай чотиритактного) і електрогенератора. Для підвищення функціональності генераторів виробники оснащують генератори різними функціями, наприклад, системою стабілізації напруги AVR, електростартерами, вбудованою системою АВР і індикаторами навантаження. Для підвищення рівня звукоізоляції бензинових генераторів використовуються шумопоглинаючі покриття.

Основні переваги бензинових генераторів

Переваги бензинових генераторів роблять їх ідеальним вибором для приватних будинків. Тому з кожним днем вони стають все більш популярними. Серед переваг цих генераторів можна виділити наступне:

  • Бензинові генератори відрізняються мінімальною вагою і високим рівнем вироблення електроенергії. Це дозволяє використовувати їх як в побутових, так і в промислових цілях. Компактність бензогенераторів забезпечує їх мобільність і спрощує процес транспортування;
  • Використання бензогенераторів не вимагає спеціальних знань і навичок. Запуск двигуна здійснюється вручну, а більш потужні моделі мають електростартер. Практично кожна сучасна модель оснащена системою стабілізації напруги AVR, яка контролює потужність напруги, що подається;
  • Легко обслуговувати. Щоб генератор пропрацював якомога довше, потрібно лише перевірити рівень масла в електростанції перед її запуском. Також час від часу перевіряйте стан свічок;
  • Бензинові генератори виділяються низьким рівнем шуму, що вигідно відрізняє їх від інших генераторів;
  • Тривалий термін служби. Генератори давно використовуються за прямим призначенням і забезпечують обладнання якісною електроенергією. Особливо це стосується інверторних генераторів;
  • Бензогенератори призначені для роботи на вулиці. Перепади температур і висока вологість не впливають на продуктивність.

Таким чином, бензинові генератори підходять для аварійних або планових відключень електроенергії на 4-11 годин на добу. Ви можете використовувати їх для будівельних і промислових об'єктів, дач, приватних будинків і аварійних ситуацій. Бензинові генератори мають низьку ціну; їх легко обслуговувати та ремонтувати. Головною особливістю бензинових генераторів є можливість підключення до них самого чутливого електрообладнання.

Як купити бензиновий генератор?

Щоб придбати портативний генератор, виконайте такі дії:

  1.  Визначте свої потреби в електроенергії. Генератори можуть варіюватися від 900 до 10 000 Вт
  2. Подумайте про зручність транспортування вашого генератора. Деякі генераторів оснащені колесами, а деякі досить легкі, щоб їх переносити. Якщо вам потрібні колеса, вам сподобаються наші колеса, стійкі до проколів, які полегшать транспортування по пересіченій місцевості, як-от будівельні майданчики.
  3. Шукайте генератор із принаймні 10 годинами роботи. Це дозволяє підрядникам працювати протягом повного робочого дня, а власникам будинків – повноцінно спати вночі без дозаправки.
  4. Порахуйте, скільки розеток вам знадобиться на вашому генераторі. Це залежить від того, скільки приладів вам потрібно живити одночасно. Перевірте свої прилади, щоб дізнатися, який тип розеток вам знадобиться.

Генератори STEEL POWER – все, що вам потрібно знати

Через перебої у подачі електроенергії, несприятливі погодні умови, проблеми з інфраструктурою та інші проблеми, з якими стикається мережа, люди в усьому світі вкладають кошти в безпеку, яку забезпечують генератори.

Генератор - це пристрій, який може забезпечити енергією ваш будинок, бізнес чи поїздку. Незважаючи на назву, генератори насправді не виробляють електрики. Натомість вони беруть іншу форму енергії і перетворять її на електрику.

Генератори можна використовувати для забезпечення резервного живлення вашого будинку або бізнесу, коли електрика вимикається через ракетні обстріли з боку росіян, негоду, обрив ліній електропередач або будь-яку іншу причину. Їх також можна використовувати для подачі живлення на ходу, наприклад, коли ви знаходитесь в кемпінгу або подорожуєте в будинку на колесах.

Для тих, хто не знайомий з генераторами та принципами їх роботи, пошук відповідного апарату може стати проблемою.

STEEL POWER є професійним постачальником генераторів, що пропонує індивідуальні послуги для задоволення ваших потреб. Чи потрібний вам генератор для повсякденного використання будинку або на відкритому повітрі, для комерційного виробництва або для роботи, ви можете знайти потрібний тип генератора в STEEL POWER.

Типи генераторів

При виборі генератора ви повинні спочатку звузити перелік типів генераторів, який вам потрібний. Основними типами є інверторні генератори та портативні генератори. Щоб знайти найкращий генератор для ваших потреб, ви повинні враховувати вихідну потужність, тип палива, спосіб запуску, час роботи, розмір генератора тощо.

STEEL POWER пропонує найпопулярніші типи генераторів на ринку, бензиновий генератор, дизельний генератор або інверторний генератор потужністю від 1000 до 15000 Вт. Існують різні методи запуску, такі як дистанційний запуск, електричний запуск, автоматичний запуск, запуск віддачею, запуск ключем і т.д.

Ви також можете вибрати залежно від палива, яке використовується в генераторі. Ми пропонуємо бензинові, дизельні, газові та двопаливні генератори.

Портативні генератори

Як випливає з назви, портативний генератор це генератор, який людина може переносити досить легко. Ці генератори зазвичай поставляються з колесами, і їх легко переміщати для живлення будь-де. Навіть моделі меншого розміру можуть переноситися в руках, а не на колесах, що робить їх мобільнішими. Портативні генератори зазвичай працюють на бензині і часто доступніші за ціною, ніж резервні генератори.

Інверторні генератори STEEL POWER

Інверторні генератори схожі на портативні генератори тим, що вони менші за розміром та їх легше транспортувати. Однак інверторні генератори, як правило, легші за стандартні портативні генератори. Крім того, вони тихіше, що робить їх придатними для ширшого кола застосувань, включаючи кемпінг та інші види діяльності.

Інверторні генератори та стандартні переносні генератори розрізняються за типом генерованої енергії, потужності, портативності, рівнем шуму та ціною. Інверторні генератори, як правило, дорожчі і виробляють менше енергії, але вони портативніші, тихіше і виробляють менше викидів.

Інверторний генератор може безпосередньо заряджати дрони та забезпечувати живленням стільникові телефони, комп'ютери, точне медичне обладнання та інші прилади, що потребують високої якості електроенергії; він більш універсальний, готовий задовольнити енергетичні потреби різних сценаріїв і може працювати за -30 градусів за Цельсієм.

Він використовує інтелектуальну технологію перетворення частоти, що робить цю модель високоефективною та стабільною, а витрата палива нижчою, ніж у моделі іншого типу. В генераторі застосовуються повністю мідні котушки високої щільності, 36 листів холоднокатаної сталі одночасно, з високою провідністю та стабільною роботою оригінальних підшипників; інтегрований корпус робить заправку більш зручною та простою в експлуатації. Інтегрована конструкція робить корпус легшим і тоншим, а ємність паливного бака більше.

Високотехнологічні матеріали роблять корпус міцнішим і жорсткішим, підходять для експлуатації в різних складних умовах, значно знижують масу корпусу і шум при запуску. Крім того, пристрій оснащений великими колесами та міцною ручкою для перенесення, що робить його більш зручним та легким для переміщення. Стабільність – найбільша перевага цієї моделі. Він використовує безщітковий двигун з рідкісноземельними постійними магнітами, що робить струм, що видається, і напруга більш стабільними, тому вам не потрібно турбуватися про живлення прецизійного обладнання.

Бензогенератор STEEL POWER

Якщо вам потрібен тільки домашній генератор, компактний і портативний бензиновий генератор STEEL POWER цілком задовольнить ваші потреби. Універсальні мобільні ролики з товстою конструкцією рами роблять бензинові генератори  більш підходящими для підйому та переміщення в польових умовах.

У цих генераторах використовується великий демпфуючий двигун з повністю мідним дротом, низький рівень спотворень, хороша форма хвилі, достатня потужність і стабільніша робота в різних суворих умовах. Крім того, вони мають вищу початкову швидкість та більшу вантажопідйомність.

Подвійна система захисту плюс захист від нестачі олії та захист від перевантаження, машина автоматично зупиниться, якщо це станеться. Антивібраційна підставка для ніг + безшумна конструкція вихлопної труби роблять цю машину набагато менш шумною. Бензиновий двигун з повітряним охолодженням легко запускається, економічний в експлуатації, простий в обслуговуванні та легко адаптується до навколишнього середовища. Швидке відведення тепла - ще одна важлива перевага бензогенератора, 8 отворів для відведення тепла, швидка вентиляція та відведення тепла, щоб машина працювала без нагрівання протягом тривалого часу.

Статті про генератори

Вас може зацікавити

Часті питання про генератори бензинові


Найпопулярніші бензиновий генератор у 2023 році на LAVITA:

1️⃣ Генератор бензиновий 7728GG


Генератор потужністю 3 кВт є надійним резервним джерелом електроенергії для дому чи офісу під час перебоїв у електропостачанні або відключень. Ці генератори можуть виробляти достатньо енергії для роботи основних приладів і предметів, таких як холодильники, морозильні камери, освітлення, комп’ютери, телефони та важливе обладнання для людей похилого віку чи хворих.

Детальніше...


Бензинові генератори потужністю 3 кВт можуть живити цілу низку пристроїв, від кондиціонерів, мікрохвильових печей, водонагрівачів до невеликих електроінструментів - предметів, які зазвичай використовуються вдома, на торгових майданчиках, в кемпінгах або як резервне джерело живлення.

Детальніше...Холодильники та морозильні камери використовують від 100 до 800 ампер на годину. Генератора, який може забезпечити щонайменше 2 кВт, буде достатньо для безпроблемної роботи як холодильника, так і морозильника. Але потрібно брати генератор з запасом потужності. Тому, генератор на 3 кВт - найкращий вибір.

Детальніше...


Завжди актуально:

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3