Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Компресор автомобільний. Як вибрати та купити?

Перш ніж описувати автомобільні компресори, хочемо порадити вам мати в багажнику автомобіля повний перелік аксесуарів, які допоможуть вирішити багато несподіваних ситуацій під час подорожі. Так звані "набори автомобіліста" (ще їх називають "аварійні набори" або "дорожні набори") призначені саме для цього. Ознайомитись з комплектністю та купити набір автомобіліста можна тут.

У цій статті ви дізнаєтеся все про переносний повітряний компресор для автомобіля: види автокомпресорів, що враховувати, якщо ви вирішили купити автомобільний компресор, кращий автомобільний компресор з тих, які ми пропонуємо, важливість правильного тиску в шинах, дізнаєтеся, який має бути правильний тиск в шинах, тощо.

Оскільки на ринку представлено безліч різних моделей повітряних компресорів, покупка потрібної моделі може бути досить складним завданням. Коли справа доходить до вибору портативного пристрою, необхідно враховувати безліч факторів, таких як потужність, зручність використання, розмір, джерело живлення та багато іншого. У цій статті ми пояснимо, що потрібно враховувати перед покупкою автомобільного компресора, а також відповімо на питання, що часто задаються про вибір портативних компресорів.

Зміст:

 1. Що таке повітряний автомобільний компресор?
 2. Які повітряні компресори бувають?
 3. Що слід враховувати при покупці автомобільного компресора?
 4. Важливість правильного тиску в шинах
 5. Як купити компресор автомобільний?
 6. Висновок

Що таке повітряний автомобільний компресор?

У кожного автовласника в машині є пристрій для накачування шин - насос. За принципом використання це може бути або ножний, або ручний насос. І той, і інший потребує певних фізичних сусиль для того, щоб накачати колесо до потрібного тиску. Саме для того, щоб полегшити цей процес для водіїв, використовуються автомобільні компресори. Портативний повітряний компресор є електричним насосом, який використовується для накачування або здування автомобільних шин. Він накачує повітря в шину автомобіля до необхідного тиску, який можна контролювати по манометру на корпусі приладу. Нижче представлений перелік компресорів TM LAVITA:

Які повітряні компресори бувають?

Існує кілька різних типів автомобільних повітряних компресорів. Ті, про які ми згадуємо в цій статті, є портативними і можуть зберігатися в автомобілі. Також на ринку доступні компресори з жиленням 12В з різним типом контактів - або в прикурювач, або на клеми акумулятора. Крім того, існують великі компресори, які використовуються на шиномонтажах, в майстернях для приводу пневматичних інструментів і потребують великої потужності. Автомобільні компресори, які ми обговорюємо у цій статті, невеликі та сконструйовані так, щоб їх можна було носити в руці та швидко накачувати шини на узбіччі дороги чи в гаражі будинку.

В асортименті TM LAVITA можна виділити два типи компресорів:

 • однопоршеві;
 • двопоршневі.

До однопоршневих компресорів відносяться наступні моделі:

 1. Компресор автомобільний з ліхтарем LA 191504
 2. Компресор автомобільний LA 191501
 3. Компресор автомобільний LA 191502
 4. Компресор автомобільний LA 191525 преміум
 5. Компресор автомобільний LA 191305 преміум

Серед двопоршневих насосів варто згадати модель Компресор автомобільний двохпоршневий LA 191521.

Що слід враховувати при покупці автомобільного компресора?

Є деякі речі, які ви повинні перевірити після того, як ви збираєтеся купити портативний повітряний компресор. Вибір правильного може бути складним, але є деякі речі, які можуть спростити завдання.

Максимальний тиск

Дуже важливо перевірити максимальний тиск, який створюється компресором. Спочатку вам потрібно перевірити, який тиск потрібний шинам на автомобілі. Зазвичай ці компресори в цьому списку роблять максимальний тиск в межах 2-2,5атм, що більш ніж достатньо для більшості шин, але ви повинні бути впевнені, що вони можуть забезпечити необхідний тиск, якщо у вас є шини, які потребують великого тиску . Зазвичай тиск у шинах становить близько 2 атм, і ви повинні переконатись, що компресор може його створити.

Серед компресорів LAVITA прилади здатні створювати тиск до 10атм. Загалом можна виділити дві групи товарів:

 1. Максимальний тиск 7 Атм - це моделі LA 191504 та LA 191501;
 2. Максимальний тиск 10 Атм - це моделі LA 191521, LA 191525, LA 191502 та LA 191305

Цього достатньо для того, щоб використовувати автокомпресори практично для будь-яких типів транспортних засобів.


Підсвічування

Світлодіодний індикатор або ліхтарик – відмінна функція, якщо ви розумієте, що вашу шину спустило вночі або в якомусь іншому темному місці. Перевірте повітряний компресор з яскравим підсвічуванням або переконайтеся, що у вас завжди є зовнішній ліхтарик всередині автомобіля.

Модель LA 191504 має вбудований ліхтар, який дае змогу не тільки підсвічувати місце накачування шин, а й використовувати цей компресор, як зовнішній ліхтарик.

Довжина дроту живлення та шлангу

Довжина дроту повітряного компресора справді важлива. Ви повинні переконатися, що довжина 12-вольтового дроту та шланга достатня для того, щоб дотягнутися від роз'єму прикурювача або від клем акумулятора до всіх шин вашого автомобіля. Іноді в багажнику автомобіля встановлюється вилка на 12 В і доводиться використовувати довгий провід, щоб дістатися передніх коліс. Нижче представлені параметри довжин кабелю живлення та довжин повітряного шлангу. Оцінивши загальни радіус дії компресора, ви можети вибрати той, який відповідає габаритам Вашого автомобіля:

 • LA 191525 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 0.8 м (найменший радіус дії);
 • LA 191504 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 1 м;
 • LA 191502 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 1 м;
 • LA 191501 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 1 м;
 • LA 191305 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 1 м;
 • LA 191521 - Довжина кабелю живлення 3 м, Довжина повітряного шланга 5 м - (найбільший радіус дії);

Швидкість накачування

Ще одним важливим моментом, який слід звернути увагу, є швидкість повітряного компресора. Насправді не дуже хороша ідея стояти на узбіччі дороги посеред ночі та чекати 20 хвилин, доки не наповниться шина. Виберіть компресор з високою швидкістю. Характеристика компресора, яка вказує на швидкість накачування, називається продуктивність і вимірюється в літрах за хвилину (л/хв.). Нижче представлений перелік автомобільних компресорів LAVITA в порядку збільшення продуктивності (від меншого до більшого):

 • LA 191501, LA 191504 - 27 л/хв. (найменша швидкість накачування);
 • LA 191502, LA 191525 - 35 л/хв.;
 • LA 191305 - 37 л/хв.;
 • LA 191521 - 60 л/хв.(найбільша швидкість накачування).

Варто зауважити те, що у всіх компресорів є певний час неперервної роботи (в середньому це 15-20 хвилин), після чого приладу потрібно дати охолонути, перш ніж продовжувати процес накачування.

Вага та розмір

Вага та розмір повітряного компресора важливі, якщо ви хочете зберігати його у багажнику автомобіля. Більшість цих інфільтраторів для шин маленькі і можуть зберігатися в багажника, але деякі стають все більше і більше, і їх може бути важко нести, якщо ви не дуже сильні. Нижче представлений перелік компресорів LAVITA по вазі. Мається на увазі вага з урахуванням всіх додаткових аксесуарів, які є в комплекті, а саме: сумки для зберігання та траспортування, насадки, тощо.

 • LA 191501 - 1,54 кг - (найлегший);
 • LA 191504 - 1,56 кг;
 • LA 191502 - 1,77 кг;
 • LA 191525 - 2,00 кг;
 • LA 191305 - 2,02 кг;
 • LA 191521 - 3,04 кг (найважчий).

Тип живлення

Ви також повинні перевірити, який роз'єм ви хочете для вашого повітряного компресора. Деякі компресори розраховані на 12 вольт, деякі використовують настінні кріплення на 110/240 вольт, а деякі мають і те, й інше. Крім того, компресори на 12В можуть підключатись до прикурювача або до клем акумулятора. Перед покупкою переконайтеся, що компресор має ті роз'єми, які Вас влаштовують. В асортименті LAVITA компресори мають два типи живлення:

Живлення від клем акумулятора:

 • Компресор автомобільний двохпоршневий LA 191521;

Живлення від прикурювача автомобіля:

 • Компресор автомобільний з ліхтарем LA 191504
 • Компресор автомобільний LA 191501
 • Компресор автомобільний LA 191502
 • Компресор автомобільний LA 191305 преміум
 • Компресор автомобільний LA 191525 преміум

Якість

Важливу роль відіграє якість компресора, від якого залежить як надійність насоса, і термін його служби. Якість через інтернет перевірити складно, але на ютубі багато оглядів. В асортименті компресорів TM LAVITA всі прилади мають великий гарантійний термін (2 роки гарантії) і будуть виконувати всі необхідні функції, але ті компресори, які виконані з більш зносостійких матеріалів, позначені ярликом "преміум". Нижче представлені саме ці моделі.:

 • Компресор автомобільний LA 191305 преміум
 • Компресор автомобільний LA 191525 преміум

Важливість правильного тиску в шинах

Якщо у вас неправильний тиск у шинах, ви помітите це при повороті керма. Може відчуватися більш важке кермування, ніж зазвичай. Це зазвичай відбувається з низьким тиском в передніх шинах. Крім того, якщо у вас висока витрата бензину, це також може бути пов'язане із неправильним тиском у шинах.

Недокачена шина так само небезпечна, як і перекачена. Це пов'язано з тим, що без достатнього тиску, щоб підтримувати рух машини, шини будуть зазнавати додаткового тиску, і коли обід вдариться об них, шини почнуть рватися. Зрештою, ваша шина втратить свою форму, і коли вона знову накачається, ви побачите сліди розривів на лицьовій стороні шини.

Так само перекачані шини швидше зношуватимуться на нерівних поверхнях, що ще більше вплине на зчеплення з дорогою, оскільки шина може не повністю зчепитися з дорогою, при цьомуможе знизитись ефективність гальмування та маневреність у критичних ситуаціях.

Отже, тепер ви розумієте, чому перекачані чи недокачані шини це погано. Після цього постає питання, як створити в колесах правильний тиск?

Як дізнатися, який має бути правильний тиск у шинах?

У різних моделях автомобілів використовується різний тиск у шинах. У будь-якому випадку, прийміть це як вказівку, але добре відзначити, що ваша шина явно може бути такою, якщо ви накачаєте її з точним тиском, вказаним на кузові всередині водія або в посібнику з експлуатації.

Щоб отримати більш точний PSI, вам потрібно пам'ятати про нормальну вагу вашого автомобіля, який також включає вагу пасажирів, а також кількість бензину в баку. Правильний тиск у шинах зазвичай вказано в посібнику з експлуатації або написано на кузові автомобіля, коли ви відкриваєте двері водія.

Для середньостатистичного водія гарною звичкою є відзначати правильний тиск у шинах та накачувати його на 10% більше, ніж зазначено. З метою забезпечення відмінної індикації відповідного тиску у шинах.

Шини старих автомобілів, як правило, зношувалися в середині шини, якщо в ній було занадто багато тиску. В цій ситуації можна впевнено керувати автомобілем з трохи вищим тиском, ніж рекомендується. Ви насправді покращите економію палива та керованість, а шини не будуть зношуватися зсередини, як старі. Слід зазначити, що йдеться про 10-15% від перевищення заявленого тиску. Перевищення цього значення може бути небезпечним, ваш автомобіль може підстрибнути і може статися втрата керування. Ви також швидше зношуєте свої шини, і є ризик їхнього вибуху.

Варто зазначити, що ви завжди повинні накачувати свої шини, коли вони холодні, тому що, коли гарячі шини, тиск всередині них збільшується, і що станеться, якщо ви накачаєте до 2 бар, коли вони гарячі? Так, у холодному стані у них усередині, напевно, буде 1,5-1,8 бар, а цього тиску замало.

Як купити компресор автомобільний?

Якщо Вас влаштовують технічні параметри та цінна компресор, який Вам підійшов, то можна переходити до вирішення питання: "Як купити компресор автомобільний?". Для цього можна скористатись нашим сайтом. Вам потрібно лише зайти в категорію "Компресори", обрати потрібну модель, натиснувши кнопку "купити". Потім завершити замовлення вказанням реквізитів отримувача вантажу, зручний для Вас вид оплати, тощо. Якщо Ви хочете уминути заповнення анкетних даних при оформленні, то можна просто зателефонувати на Гарячу лінію (номер телефону вказано в контактних даних).

Висновок

Якщо ви купуєте компресор «про всяк випадок», то неважливо, про який бюджет йдеться. Недорогі моделі купити не складно, але вони справді можуть не виправдати очікувань. Вони дуже повільні, часто незручні і вимагають багаторазових перерв на охолодження під час накачування шин. В результаті ви витратите в 3 рази більше часу на цей процес.

Ось чому ми радимо клієнтам, які хочуть часто обслуговувати свої шини або мають кілька автомобілів, купити щось трохи дорожче, але ефективніше. У LAVITA ви знайдете надійні та якісні автомобільні компресори у різному ціновому діапазоні.

Рекомендовані

Компресор автомобільний з ліхтарем LA 191504

Компресор автомобільний з ліхтарем LA 191504

27 л / хв., 7 атм, 12 В, 15 А, з ліхтарем, жи..

780.00 грн.

Компресор автомобільний LA 191305 преміум

Компресор автомобільний LA 191305 преміум

37 л / хв., 10 атм, 12 В, 15 А, живлення від ..

1095.00 грн.

Компресор автомобільний LA 191501

Компресор автомобільний LA 191501

27 л / хв., 7 атм, 12 В, 12 А, живлення від прикур..

835.00 грн.

Компресор автомобільний LA 191502

Компресор автомобільний LA 191502

35 л / хв., 10 атм, 12 В, 15 А, живлення від ..

945.00 грн.

Компресор автомобільний LA 191525 преміум

Компресор автомобільний LA 191525 преміум

35 л / хв., 10 атм, 12 В, 15 А, живлення від ..

1090.00 грн.

Вас може зацікавити

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3