Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Генератор бензиновий на 3кВт

Зміст:

 1. Вступ
 2. Заходи безпеки під час використання генератора на 3кВт
 3. Які основні параметри генератора?
 4. Для чого потрібна обкатка генератора на 3 кВт?
 5. З яких основних частин складається генератор?
 6. Як запустити генератор на 3 кВт?
 7. Перевірка рівня пального в генераторі
 8. Перевірка рівня оливи в генераторі
 9. Перевірка свічки запалювання
 10. Очищення повітряного фільтру
 11. Як вимкнути генератор?
 12. Як зберігати генератор?
 13. Як транспортувати генератор?
 14. Які додаткові особливості генератора на 3 кВт?
 15. Як купити генератор на 3 кВт?

Вступ

Що таке «Генератор бензиновий на 3кВт», чи не кожна людина задавала собі питання, особливо останнім часом. Можливо з необхідності, або за бажанням просто розібратися з цим.

Спочатку треба розібратися, що це саме таке за прилад, бензиновий генератор.

За визначенням «Агрегат» це - сукупність двох і більше конструктивно об'єднаних різнотипних машин: генераторів, двигунів, апаратів, що діють спільно. Тому бензиновий генератор це агрегат.

Таким чином можна дати визначення що, бензиновий генератор - це агрегат, який виробляє електроенергію за рахунок двигуна внутрішнього згоряння, та за принципом, який ґрунтується на явищі електромагнітної індукції, перетворенні механічної (обертальної) енергії двигуна, яка утворюється в ході згоряння палива в енергію електричного струму.Заходи безпеки під час використання генератора на 3кВт

Не використовуйте генератор у примiщеннях зi слабкою вентиляцiєю. Заборонена експлуатацiя в умовах надмiрної вологостi, стоячи у водi, на сирому грунтi (не залишайте пiд дощем, снiгом). Не залишайте генератор на тривалий час пiд прямим сонячним промiнням. Встановiть генератор на рiвну тверду поверхню, подалi вiд легкозаймистих рiдин/газiв (на вiдстанi мiн. 1 м). Не допускайте в робочу зону стороннiх осiб, дiтей, тварин. Використовуйте захисне взуття та рукавиці.

УВАГА! Оскiльки вихпопнi гази мiстять отруйнi вугпекислий (СО,) та чадний (СО) гази, небезпечнi для життя, генератор категорично заборонено розмiщувати в житлових будiвлях, примiщеннях сполучених iз житловими будинками загальною системою вентиляцii, iнших примiщеннях, з яких вихлопнi гази можуть потрапити до житлових примiщень.

Схема проводки для генератора має вiдповiдати правилам монтажу та вимогам дiючого законодавства. Bci пiдключення генератора до мережi мають бути виконанi компетентною людиною. Підключайте генератор до захисного заземлення перед початком експлуатацii за допомогою клеми, що розташована на панелi генератора. Щоб уникнути враження електричним струмом, не використовуйте пошкодженi силовi дроти, пошкодженi/заржавiлi контакти.

УВАГА! Пристрiй виробляє епектроенергiю. Дотримуйтесь правил безпеки аби уникнути ураження епектричним струмом. Забороняється працювати з генератором, якщо ви втомленi, знаходитесь пiд впливом сипьнодiючих медичних препаратiв, наркотичних речовин або алкоголю. Пiд час роботи неуважнiсть може стати причиною серйозних травм.

Не починайте роботу з генератором при пiдключеному навантаженнi! Вiдключiть навантаження перед зупинкою двигуна. Для генератора рекомендовано використання бензину марки А-95. Використання керосину або iншого пального не допускається! Перед початком роботи з генератором необхiдно з'ясувати, яким чином здiйснюється аварiйна зупинка генератора. Не можна заливати пальне пiд час роботи генератора!

УВАГА! Пальне забеуднює землю та грунтовi води. Не допускаите витiкання бензину з баку!

Які основні параметри генератора?

Найкращим прикладом для розуміння роботи бензинового генератора ми обрали модель STEEL POWER 7728GG. Це найпростіша модель бензинового генератора, яка здатна задовольнити певні потреби в електричному живленні.

Цей генератор має максимальну потужність 3.0 кВт, це означає, що нетривале підвищене споживання електричної енергії до 3.0 кВт, цілком допустиме явище. Але взагалі сумарне розрахункове і сумарне фактичне навантаження не повинно перевищувати номінальну потужність 2.8 кВт. Це фактично робоча потужність цього агрегату. Тут одразу треба зазначити що максимальне навантаження на генератор, в свою чергу максимально навантажує всі механізми та окремі деталі двигуна, що в свою чергу провокує більш швидке спрацювання та зношування цих елементів. Взагалі не рекомендовано постійне навантаження більше 80% від номінальної потужності. В нашому випадку це 2.24 кВт. Тобто якщо ви хочете щоб ваш генератор працював безвідмовно як можна довше сумарна потужність всіх приладів повинна не перевищувати 2,24 кВт.

Технічні характеристики:

  Максимальна потужність   3.0 кВт
  Номінальна потужність   2.8 кВт
  Напруга   однофазна 220В
  Тип запуску   ручний стартер
  Тип двигуна   4-тактний
  Об'єм двигуна   196 см.куб.
  Обмотка альтернатора  мідь
  Конструкція альтернатора   синхронний, із щітками
  Рівень шуму   <96 дБ, <83 дБ - більше 7 м
  Охолодження   повітряне
  Кількість циліндрів   1
  Тип палива бензин   А-95
  Модель двигуна   BS170F
  Об'єм масляного картера   0.6л
  Об'єм паливного бака   15л
  Тип установки   переносний
  Вихід 12В   є
  Датчик рівня палива   є
  AVR – автоматичний регулятор напруги   є
  Захист від перевантаження   є
  Захист від короткого замикання   є
  Захист двигуна від низького рівня масла   є
  Клас захисту (IP)   IP23M
  Витрата палива   360г/кВт·год
  Габарити (д/ш/в)   605х445х450мм
  Вага (брутто)   42кг
  Гарантія   12 місяців

Повна активна потужнiсть пiд навантаженням

Потужнiсть 100% (COS менше p=1, правильна, чиста синусоїда). Для забезпечення надiйностi та збiльшення моторесурсу двигуна генератора пiковi потужностi можуть бути незначно обмеженi автоматами захисту. Оптимальними умовами експлуатацiї є температура навколишнього середовища 17-25° С , барометричний тиск О,1 МПа (760 мм рт.ст.), вiдносна вологiсть повiтря 50-60%. При зазначених умовах генератор здатний на максимальну продуктивнiсть в розрiзi заявлених характеристик. вiдхиленнях вiд показникiв можливi змiни продуктивностi генератора. Звертаємо увагу, що для збереження не рекомендуються тривалi навантаження понад 80% номiнально1 потужностi.

Для чого потрібна обкатка генератора на 3 кВт?

Окремо треба сказати про обкатку двигуна генератора. Як будь-який двигун внутрішнього згоряння, двигун генератора має бути обкатаний. Для чого потрібна обкатка? Обкатка рекомендована для будь-яких механізмів, в яких присутні рухомі деталі, які мають взаємне тертя. Це допомагає їм поступово, без зайвого напруження прийняти правильну взаємну форму. В цей час спостерігається максимальне спрацювання, на що, у свою чергу витрачається багато енергії. Тому еклектичне навантаження в перші 20 годин роботи такого генератора має складати 50% від номінальної потужності, тобто 1.4 кВт. Також треба зазначити, що під час обкатки двигуна генератора спостерігається підвищена робоча температура та підвищена витрата палива.

З яких основних частин складається генератор?

Бензиновий генератор STEEL POWER 7728GG зібраний на металевій рамі на яку також встановлені органи управління, розетки для підключення та паливна апаратура.


Бензиновий генератор STEEL POWER 7728GG має наступні складові:

 1. Кришка паливного баку
 2. Панель керування
 3. Масляний щуп
 4. Пробка зливу оливи
 5. Ручний стартер
 6. Паливний кран
 7. Повiтряний фiльтр
 8. Важiль повiтряної заслонки
 9. Показник рiвня палива
 10. Глушник
 11. Альтернатор (генератор)
 12. Свiчка запалювання

Панель керування:

 1. Вольтметр
 2. Аварiйний вимикач
 3. Розетки 220В
 4. Кнопка вмикання та вимикання двигуна
 5. Розетка постiйного струму 12В
 6. Роз'ем заземлення


Як запустити генератор на 3 кВт?

Для увімкнення генератора треба виконати декілька простих дій.

 • Спочатку треба налити паливо у паливний бак. В нашого генератора паливний бак має об’єм 15л. Після того як бак заправлений і кришка паливного бака щільно закручена можна приступати до наступних кроків.
 • Далі треба відкрити паливний кран, після цього паливо по трубці потече до карбюратора і таким чином наповніть його. В нашій моделі генератора паливо потрапляє до карбюратора самопливом.
 • Після цього треба повітряну заслінку встановити в закрите положення. В цьому положенні кількість повітря, яке потрапляє у двигун зменшується. Це необхідно зробити саме для запуску холодного двигуна, тому що саме холодний двигун потребує більш збагаченої паливної суміші при запуску.
 • Далі необхідно увімкнути двигун на панелі приладів за допомогою вимикача. Це означає, що буде подана напруга на свічку запалювання під час обертання валу двигуна. - І останнім кроком є сам запуск двигуна за допомогою ручного стартера. Треба різким рухом витягнути трос стартеру на всю довжину. В цей час двигун буде обертатися за рахунок вашої сили м’язів і відбудеться запалювання і двигун заведеться. Коли двигун завівся набрав оберти і почав стабільно працювати, треба відкрити повітряну заслінку. Тепер двигун вже потребуватиме більше повітря для паливної суміші.

Отже двигун у нас працює і ми можемо під’єднати електричні прилади і користуватися ними.

Інформація по введенню в експлуатацію генератора на 3кВт

 1. Налийте моторну оливу.
 2. Перевiрте рiвень оливи масляним щупом. Вiн має бути мiж позначками MIN та МАХ на масляному щупi.
 3. Залийте бензин в бак або перевiрте його рiвень, якщо в бацi вже є пальне.
 4. Перевiрте повiтряний фiльтр на правiльнiсть встановлення.

Першi 20 годин роботи генератору слiд дотримуватись наступних вимог:

 • У перiод введення в експлуатацiю не пiдключайте навантаження, потужнiсть якого перевищує 50% номiнальної (робочої) потужностi агрегату.
 • Пiсля перших 20 годин роботи обов'язково замiнiть оливу. Її краще зливати поки двиrун ще не охолонув пiсля роботи, в цьому випадку олива зiллється найбiльш швидко.
 • Перевiрте та прочистiть повiтряний фiльтр, паливний фiльтр та свiчку запалювання.

Запуск двигуна

Перед запуском двигуна переконайтесь, що сумарна потужнiсть iнструментiв чи споживачiв струму вiдповiдає номiнальнiй потужностi генератора. Забороняється перевищувати його номiнальну потужнiсть. Не пiдключайте пристрої до запуску двигуна! В режимi подачi навантаження в дiапазонi вiд номiнальної до максимальної генератор має працювати не бiльше 30 хвилин. Перед пiдключенням генератора необхiдно переконатись, що пристрої в справному станi. Якщо пристрiй, що був пiдключений, раптом зупинився або перестав працювати, одразуж вiдключiть навантаження за допомогою аварiйного вимикача, вiдключiть пристрiй та перевiрте його.

УВАГА! Не допускайте одночасне пiдключення двох або бiльше пристроїв. Для запуску багатьох пристроїв потрiбна велика потужнiсть. Пристрої необхiдно пiдключати одне за одним згiдно ix максимальної допустимої потужностi. Не пiдключайте навантаження в першi З хвилини пiсля запуску генератора.

 1. Повернiть паливний клапан в положення «ВIДКРИТО»
 2. Встановiть повiтряну заслонку в закрите положення.
 3. Переведiть кнопку перемикання двигуна у положення УBIMK. Вiзьмiться за ручку стартера i повiльно потягнiть її до вiдчуття спротиву. Рiзким рухом витягнiть стартер на всю довжину шнура.
 4. Повернiть повiтряну заслонку в положення «ВIДЧИНЕНО».

УВАГА! ПЕРЕД ЗУПИНКОЮ ГЕНЕРАТОРА ВIДКЛЮЧIТЬ BCI ПРИСТРОЇ! Не зупиняйте генератор, якщо до нього пiдкпюченi пристрої. Це може вивести генератор з ладу!

 1. Вiд'єднайте всi пристрої, пiдключенi до генератора, встановiть аварiйний вимикач в положення ВИМК.
 2. Дайте двигуну генератора попрацювати 3 хвилини без навантаження для того, щоб альтернатор (генератор) охолонув.
 3. Встановiть вимикач двигуна в положення ВИМК.
 4. Повернiть паливний кран в положення ЗАЧИН.

Перевірка рівня пального в генераторі

 1. Вдягнiть захиснi рукавицi, щоб уникнути потрапляння бензину на шкiру.
 2. Зверніть увагу на датчик рівня пального, який розташований на паливному баці. Або вiдкрутiть кришку паливного баку та перевiрте рiвень пального у баку.
 3. Залийте пальне до рiвня паливного фiльтру.
 4. Щiльно закрутiть кришку паливного баку.

УВАГА! Для генератора рекомендовано використання бензину марки А-95. Використання iншого пального може призвести до ушкодження двигуна.

Перевірка рівня оливи в генераторі

 1. Вдягнiть захиснi рукавицi, щобуникнути потрапляння оливина шкiру.
 2. Вiдкрутiть масляний щуп та протрiть йога чистою тканиною.
 3. Вставте щуп, не вкручуючи йога.
 4. Перевiрье рiвень мастила по мiтцi на щупi.
 5. Залийте оливу, якщо рiвень виявиться нижче мiтки.
 6. Закрутiть масляний щуп.

Рекомендована в'яэкiсть моторної оливи: SAE 10W-ЗО, SAE 10W-40.
Рекомендований клас моторної оливи: API Service SE типу або еквiвалент.

Перевірка свічки запалювання

Свічка запалювання є важливим елементом, що забезпечує правильну роботу двиrуна. Вана має бути цiлою, не мати нагару i мати правильний зазор.

 1. Знiмiть ковпачок свiчки запалювання.
 2. Свiчку запалювання викрутiть за допомогою свiчного ключа.
 3. Огляньте свiчку запалювання. В разi, якщо вона трiснула, її необхiдно замiнити.
 4. Вимiряйте зазор. Вiн має бути в межах 0,7-0,8 мм.
 5. Свiчку запалювання вкрутiть на мiсце за допомогою свiчного ключа.
 6. Ковпачок свiчки встановiть на мiсце.

Очищення повітряного фільтру

Час вiд часу повiтряний фiльтр необхiдно перевiряти на наявнiсть забруднення. Реrулярне технiчне обслуговування повiтряного фiльтру необхiдне для збереження достатнього повiтряного потоку в карбюраторi.

 1. Вiкрийте кришку повiтряного фiльтру
 2. Знiмiть rубчатий фiльтруючий елемент.
 3. Видалiть весь бруд усерединi пустого корпусу повiтряного фiльтру.
 4. Фiльтруючий елемент ретельно промийте в теплiй водi з миючим засобом.
 5. Просушiть губчатий фiльтр.
 6. Сухий фiльтруючий елемент змочiть машинною оливою, пiсля чога його вiдiжмiть.

Як вимкнути генератор?

Якщо вже потреби в генераторі нема, його треба вимкнути вимикачем і двигун генератора зупиниться. А далі треба відключити прилади від генератора і дати двигуну генератора охолонути.

Як зберігати генератор?

Примiщення, в якому зберiгається пристрiй, має бути сухим та непильним, мати хорошу вентиляцiю. Мiсце зберiгання має бути недоступним для дiтей та тварин.

УВАГА! Генератор має завжди знаходитись в готовому до експпуатацii станi. Тому у випадку несправностей у пристрої, їx спiд усунути перед встановленням генератора на зберiгання.

Якщо Ви не плануєте використовувати генератор протягом тривалого часу, рекомендується:

 • Злити паливо в резервуар.
 • Злити оливу з двигуна.
 • Потягнути ручний стартер до тих пip, доки не вiдчується легкий oпip, так щоб впускнi та вихлопнi клапани закрились.
 • Очистити генератор вiд брудута пилу.

При запуску генератора пiсля тривалого зберiгання необхiдно виконати всi процедури в зворотньому порядку.

Як транспортувати генератор?

Для зручного транспортування генератора використовуйте упаковку, в якiй генератор продається. Зафiксуйте коробку так, щоб уникнути перекидання генератора на бiк пiд час перевезення. Перед перемiщенням генератора злийте пальне. Для перемiщення генератора на об'єкті з мiсця на мiсце пiдiймайте його, тримаючи за раму. Рухайтесь обережно, не пiдставляйте ноги пiд генератор.

Які додаткові особливості генератора на 3 кВт?

Деякі моделі генераторів можуть бути обладнаними електричним або дистанційним запуском двигуна. В таких генераторах додатково встановлений акумулятор.

Такий простий і зручний генератор STEEL POWER 7728GG забезпечить необхідне освітлення і допоможе підзарядити акумулятори смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших гаджетів, а також забезпечить роботу побутової техніки.

Цей генератор змонтований на рамі і завдяки цьому його зручно піднімати тримаючи за раму та переносити. Він має компактні розміри і невелику вагу. тому його легко переміщати та транспортувати. Цей генератор не має надлишкового обладнання, а тільки саме головні складові, і цим відрізняється від інших моделей. Цей генератор простий в обслуговуванні і надійний у використанні.

На нашу думку цей простий і невибагливий генератор здатен задовольнити потребу в електричному живленні багатьох користувачів. Купити генератор на 3 кВт - гарна ідея.

Як купити генератор на 3 кВт?

Якщо Вас влаштовують технічні параметри та ціна генератора на 3кВт, то можна переходити до вирішення питання: "Як купити генератор?". Для цього можна скористатись нашим сайтом. Вам потрібно лише зайти в категорію "Генератори", обрати потрібну модель, натиснувши кнопку "купити". Потім завершити замовлення вказанням реквізитів отримувача вантажу, зручний для Вас вид оплати. Якщо Ви хочете уминути заповнення анкетних даних при оформленні, то можна просто зателефонувати на Гарячу лінію (номер телефону вказано в контактних даних).

Рекомендовані

Генератор бензиновий 7728GG

Генератор бензиновий 7728GG

Номінальна потужність 2.8 кВт, напруга 220В, ручни..

6900.00 грн. 7500.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Номінальна потужність 1.8 кВт, напруга 220В Техніч..

13896.00 грн. 14940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Номінальна потужність 2.5 кВт, напруга 220В Техніч..

19476.00 грн. 20940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Номінальна потужність 3.5 кВт, напруга 220В Техніч..

24408.00 грн. 26244.00 грн.

Вас може зацікавити

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3