Режим роботи:
Приймання замовлень - цілодобово;
Обробка замовлень - Пн-Пт з 09:00 до 17:00 (Сб-Нд - вихідний)
Оплата і доставка

Купити генератор для дому. Навіщо?

Купуєте домашній генератор? Ось що вам потрібно знати

Отримайте відповіді на свої запитання та придбайте генератор, який безпечно та ефективно допоможе вам пережити відключення електроенергії.

Минулої зими енергосистема України потерпала від нищивної агресії росіян. Країна жила в умовах віявих відключень електроенергії. Хоча здається, що блекауту в основному вдалося уникнути, навіть загроза відключення електроенергії може змусити вас шукати гарантії безпеки, особливо якщо втрата електроенергії буде для вас більш ризикованою, ніж для більшості людей.

Незалежно від того, чи потрібен вам холодильник, щоб охолоджувати ліки, чи ви просто не хочете мати справу з перебоями, ви можете скористатися резервним генератором (або резервним акумулятором), щоб упоратися з відключенням електроенергії. Генератори не є універсальним рішенням, тому ви захочете чітко розуміти свої потреби та характеристики генератора, який найкраще вам підходить. Нижче наведено важливі запитання та відповіді, які ви захочете розглянути, а також огляд міркувань безпеки.

Якщо ви шукаєте інші варіанти, зверніть увагу на досягнення в галузі домашніх резервних батарей. У поєднанні з сонячними батареями вони можуть підтримувати світло протягом кількох днів.

Що таке домашній генератор?

Генератор — це прилад, який може забезпечувати електроенергією ваш дім, бізнес або коли ви в дорозі. Незважаючи на те, що випливає з назви, генератори насправді не виробляють електроенергію. Натомість вони беруть інший вид енергії та перетворюють її на електрику.

Генератори можна використовувати для забезпечення резервного живлення вашого дому чи підприємства, коли відбувається відключення через ракетний обстріл, негоду, обірвані лінії електропередач чи будь-яку іншу небезпеку. Їх також можна використовувати для забезпечення живлення в дорозі, наприклад, коли ви в кемпінгу або подорожуєте на автофургоні.

Питання безпеки

Перш ніж вибрати генератор, важливо зрозуміти міркування щодо безпеки. Як і все, що виробляє вихлопи, генератори можуть призвести до отруєння чадним газом, якщо ви не будете обережні.

Ніколи не запускайте генератор у закритих приміщеннях, оскільки вони виробляють вихлопи, не відрізняються від вихлопів вашого автомобіля чи електроінструментів, і це недобре ні для кого через отруєння CO. Незважаючи на це, ми рекомендуємо мати портативний детектор CO, щоб бути впевненим, що вихлопні гази не потраплять у ваше житлове приміщення. Їх можна легко придбати в Інтернеті для нечастого використання, але ми все одно рекомендуємо встановити детектори CO у вашому домі.

Американська компанія по стандартизації та сертифікації в галузі техніки безпеки Underwriters Laboratories також надає вичерпний огляд потенційних загроз безпеці, пов’язаних з портативними генераторами. Посібник UL містить спеціальну сертифікацію (UL 2201), щоб переконатися, що ваша модель відповідає вимогам щодо пом’якшення викидів чадного газу, хоча вам все одно потрібно вживати запобіжних заходів, викладених вище.

«У UL 2201 є вимоги, які обмежують активні викиди CO2, що надходять від портативного генератора. Він також містить вимогу відключення для додаткового захисту, якщо продукт відчуває високий вихід CO», - йдеться в UL.

Типи генераторів

Коли справа доходить до вибору генератора, вам спочатку доведеться визначитись з типом генератора, який ви хочете. Основними типами є портативні генератори, інверторні генератори та резервні генератори.

Портативний генератор

Портативний генератор, як випливає з назви, легко переноситься. Ці генератори часто мають колеса, завдяки чому їх легко пересувати, щоб доставити електроенергію куди завгодно. Навіть менші моделі можна тримати в руках, а не на колесах, що робить їх ще мобільнішими. Портативні генератори зазвичай працюють на бензині і, як правило, є більш доступними, ніж резервні генератори. Прикладом може слугувати Генератор бензиновий 7728GG від TM STEEL POWER. Взагалі, під час тимчасових відключень електроенергії, потрібно заживити основні споживачі - оствітлення однієї-двох кімнат, холодильник, можливо комп'ютер. І цого буде цілком достатньно, щоб перечекати "темряву". Детальніше про такі пристрої можна почитати в нашій статті "Генератор бензиновый на 3кВт"

Інверторний генератор

Інверторний генератор схожий на портативний генератор тим, що він менший і його легше транспортувати. Але інверторні генератори, як правило, навіть легші, ніж стандартний портативний генератор. Вони також тихіші, що може зробити їх придатними для більш широкого спектру заходів, включаючи кемпінг та інші види діяльності.

Інверторні генератори та стандартні портативні генератори відрізняються типом електроенергії, яку вони виробляють, кількістю електроенергії, яку вони можуть генерувати, своєю мобільністю, рівнем шуму та ціною. Інверторні генератори, як правило, дорожчі та виробляють менше електроенергії, але більш портативні, тихіші та виробляють менше викидів.

Резервний генератор

Резервний генератор є більш постійним рішенням, ніж портативний генератор. Він більший і значно дорожчий. Замість того, щоб його легко транспортувати, він стаціонарно встановлений у вашому домі чи на підприємстві. Коли у вас вимикається електроенергія, резервний генератор автоматично вмикається, щоб продовжувати подавати електроенергію. Замість бензину, резервні генератори часто працюють на пропані, а також можуть працювати на природному газі.

Резервні генератори усувають багато проблем безпеки, пов’язаних з портативними генераторами. І хоча вони найдорожчі, це може бути варіант, якщо безпека є вашим головним пріоритетом.

Скільки коштує генератор?

Вартість генератора може варіюватися від сотень до тисяч доларів, причому резервні генератори є найдорожчими з усіх. За резервний генератор ви можете розраховувати заплатити принаймні 2000 доларів США за свій агрегат, а можливо, і більше 10 000 доларів США. У випадку портативних генераторів ви можете заплатити від кількох сотень до кількох тисяч доларів. Хороша новина полягає в тому, що їх легко придбати — ви можете знайти їх майже в будь-якому магазині товарів для дому.

Міркування щодо генератора

При купівлі генератора потрібно багато чого враховувати. Нижче ми розповімо про деякі найважливіші міркування, які можуть допомогти вам прийняти рішення.

Вимоги до живлення

Одним з найважливіших факторів при виборі генератора є необхідна вам потужність. Ймовірно, ви можете відповісти на це запитання, розглянувши, для чого ви будете використовувати генератор. Портативні генератори виробляють менше енергії і можуть підійти для живлення кількох дрібниць. З іншого боку, резервний генератор може живити весь ваш будинок.

Зважуючи варіанти щодо генератора, вам потрібно розглянути та підрахувати, які прилади ви вважаєте обов’язковими для продовження надання електроенергії. Холодильник потребує приблизно 600 Вт, ваш колодязь (корисний для регіонів, схильних до повеней) потребує близько 1300–2150 Вт для запуску та приблизно від 800 до 1000 Вт для роботи. Портативний обігрівач може потребувати до 1500 Вт. ват. Невеликі пристрої, як-от наші телефони, для зарядки потребують лише 10 ват, тому вони не викликають занепокоєння порівняно з великими приладами, які вам доведеться взяти до уваги та визначити, що підходить для ваших потреб.

Загальне використання

Справа не лише в тому, яку потужність вам потрібно щоб надавав генератор, а й у тому, для чого ви його використовуватимете. Вибір генератора для живлення вашого будинку під час відключення електроенергії сильно відрізняється від вибору генератора, який можна взяти з собою в похід. Як ми вже згадували, резервні генератори встановлюють стаціонарно у вашому домі та забезпечують резервну електроенергію під час відключення. З іншого боку, портативний генератор можна взяти з собою в дорогу. Для ще більшої мобільності ви можете вибрати інверторний генератор, який є легшим і створює менше шуму.

Тип палива

Загалом існує три різні способи живлення генератора. Доступний вам вибір залежатиме від типу генератора, який ви виберете, і конкретної моделі. По-перше, найчастіше бензин використовується для заправки портативних генераторів. Пропан можна використовувати як для резервних, так і для портативних генераторів. Нарешті, природний газ можна використовувати для палива резервних генераторів, але він недоступний для портативних генераторів.

Бюджет

Генератор, який ви виберете, також остаточно залежатиме від вашого бюджету. Пам’ятайте, що резервні генератори дорожчі, тоді як портативні генератори, як правило, доступніші.

Інші особливості

У генератора є багато функцій. Перш ніж вибрати правильну для вас модель, подумайте, які функції для вас найважливіші, а без яких ви можете обійтися. Ось кілька функцій, на які варто звернути увагу в генераторах:

  • Автоматичне відключення CO: ця функція безпеки автоматично вимикає ваш генератор, якщо він виявляє небезпечний рівень накопичення газу. Ця функція важлива для забезпечення вашої безпеки та безпеки вашої родини.
  • Електричний запуск: Замість того, щоб вимагали від вас тягового запуску двигуна, електричний запуск вимагає просто натиснути кнопку, щоб запустити генератор.
  • Автоматичний запуск: якщо ваш генератор призначений для живлення вашого будинку в разі відключення електроенергії, вам може знадобитися автоматичний запуск. Він автоматично вмикає ваш генератор, якщо у вашому домі вимкнеться електроенергія.
  • Датчик рівня палива: якщо у вашому генераторі є покажчик рівня палива, ви можете легко поглянути на нього, щоб побачити, скільки бензину чи пропану залишилося, щоб знати, коли настав час заправлятися.
  • Кілька розеток: наявність кількох розеток на портативному генераторі дозволяє підключати кілька предметів або приладів і розподіляти споживану потужність.
  • Відключення при низькому рівні масла: ця функція захищає ваш генератор від пошкодження, автоматично вимикаючи його, якщо рівень масла падає нижче певного рівня.

Обслуговування вашого генератора

Незалежно від того, який генератор ви виберете, важливо регулярно проводити технічне обслуговування. Регулярне технічне обслуговування не тільки забезпечить його найкращу роботу, коли вам це потрібно, але також необхідно буде безпечно використовувати ваш генератор.

Ви повинні обслуговувати ці генератори щорічно, тому, якщо вони вам знадобляться в надзвичайній ситуації, ви можете покластися на них у разі їх можливого виникнення.

По-перше, важливо перевірити та замінити масло у вашому генераторі. Рекомендується перевіряти масло перед використанням і міняти його кожні 100 годин або близько того (хоча для нового генератора це має бути раніше). Перевіряючи мастило, також знайдіть час, щоб перевірити фільтри та свічку запалювання, щоб переконатися, що вони в хорошому стані.

Далі, не залишайте ваш генератор занадто довго без використання. Робота генератора допомагає спалювати вологу та заряджати акумулятор. А якщо ви не плануєте використовувати його довше кількох тижнів, його слід просушити, щоб він не стояв із паливом у підвалі. Нарешті, переконайтеся, що ваш генератор належним чином захищений.

Ви не повинні зберігати свій генератор на відкритому повітрі, але якщо вам знадобиться, будь ласка, не використовуйте його, якщо на ньому є будь-яке природнє сміття. Легкозаймисте опале листя, соснові голки тощо можуть потрапити всередину пристрою, а коли він запалиться, це може призвести до пожежі.

Висновок

Вибираючи правильний генератор, потрібно багато чого враховувати. Але коли ви візьмете до уваги всю наведену вище інформацію, вам буде простіше звузити вибір потрібного типу та моделі генератора. Якщо генератор занадто шумний, ви можете вибрати портативну електростанцію.

Рекомендовані

Генератор бензиновий 7728GG

Генератор бензиновий 7728GG

Номінальна потужність 2.8 кВт, напруга 220В, ручни..

6900.00 грн. 7500.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7718GGII

Номінальна потужність 1.8 кВт, напруга 220В Техніч..

13896.00 грн. 14940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7725GGII

Номінальна потужність 2.5 кВт, напруга 220В Техніч..

19476.00 грн. 20940.00 грн.

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Генератор бензиновий інверторний SPR 7735GGII

Номінальна потужність 3.5 кВт, напруга 220В Техніч..

24408.00 грн. 26244.00 грн.

Вас може зацікавити

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3